Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vaterán, ha rendelek 1 telefon...

Vaterán, ha rendelek 1 telefont, akkor, mielőtt kifizetem az utánvétellel feladott árut, akkor meg lehet nézni előtte?

Figyelt kérdés
Megbízhatóak a Vaterás emberek? Mindegy, hogy utánvétellel, vagy előre utalással rendelem?
2012. márc. 18. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már nagyon sok mindent vettem a vaterán,egész drága dolgokat is,eddig csak pozitív tapasztalataim voltak, a megvásárolt dolgok jók voltak,időben ideértek postán vagy futárral,(utánvéttel még nem vásároltam,csak előre utalással)korrekt volt a csomagolás stb. Szóval EDDIG minden OK.volt.Kivéve,hogy kb 2 hete is vettem valamit 75 ezerért, egy olyan eladótól,akitől már vásároltam,36 ezerért,és az akkori áruval is, az eladóval is és mindennel nagyon meg voltam elégedve. Mostmeg kiderült,hogy nem csak nekem,de még vagy 150 embernek eladta ugyanazt a terméket,ha volt egyáltalán ilyen,és most itt vagyunk becsapva egy csomóan,és nem kis összeggel.Az a baj,hogy a vatera sem szűri ki az ilyen csalókat,vagy nem biztosítja be a dolgokat eléggé-most mindenesetre futhatunk a pénzünk után,eléggé reménytelenül.Az eredeti kérdésedre válaszolva: szerintem általában megbízhatók a vaterás emberek.
2012. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vaterás eladók-vásárlók pont olyan palik, akik szembejönnek veled az utcán. Ugye érted :)

Nézd meg a fickó minősítését. Ha sok eladása van és 100% pozitív, akkor valszeg nem lesz gond. A semleges/negatívokat meg olvasgasd el miről van szó, nekem is van több semlegesem, mert pl. elfeledkeztünk valamiről :)

Az utánvétnek költsége van, utalás-banki befizetés jóval olcsóbb.

Másrészt meg minden részletet beszélj meg az eladóval, a válaszokból is látni, hogy miféle ember lehet.

2012. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát. Fogalmazni tud. Csak nekem furcsa kicsit, hogy ékezet nélkül ír, s a termékhez Dombóvár volt írva, vagyis a hely..
2012. márc. 18. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!