Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom vízbe esett! Érintőp...

Patrik.96 kérdése:

Telefonom vízbe esett! Érintőpad sérült! Valami technika? :||

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Na szóval a telefonomat beleejtetem egy csatornába....megvan minden darabja!!Elsőnek még bekapcsolni sem sikerült!Úgy voltam vele, hogy tönkrement,de ma bebírtam kapcsolni.De az érintőképernyője nem működik rendesen.Nem mondom,hogy elromlott,mert mikor írtam volna be a PIN kódomat,akkor az "1-est" sikerült ötször lenyomnom.Mit csináljak?? Kérlek segítsetek!!

2012. márc. 18. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

hát.én annyira szétszedném a telefont amennyire csak tudnám (kicsavaroznám stb). és hajszárítóval átmennék a darabkákon, majd újra összeraknám. ha ez nem jönne be akk keresnék hozzá egy új kijelzőt neten....

én ezt csinálnám, de nem tom h te mennyire konyítasz az ilyenekhez.

2012. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Lehet megpróbálom,bár nem igazán értek ilyenekhez.Esetleg valami olyan technikát tudnál mondani,ami könnyebben kivitelezhető.Meg még olyan kérdésem lenne,hogy próbálgassam bekapcsolni meg nyomkodni vagy azt inkább ne??
2012. márc. 18. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első az lett volna, hogy kiveszed az aksit, és megszárítod. Legközelebb. :)
2012. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Vízbeesik, szétszed, rizsbe rak 1 hétre, és nem nyomkod.
2012. márc. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!