Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Live with...

Sony Ericsson Live with Walkman vagy htc wildfire s grey?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Live.


Yupiter

2012. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nagyon Live.
2012. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Olyan amilyet szeretnél. A htc is jó készülék. Ha sony fun vagy akkor logikus a htc kuka, de ha más szempontból nézzük akkor a htc se rossz. Válasz úgy ami neked tetszik és ne úgy ami másoknak tetszik:) Ez alap.
2012. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ez nagyon szép megállapítás volt, csak az a baj vele, hogy nem ez volt a kérdés, és egy okostelefon vásárlása nem erről szól.

A kettő közül ugyanis a Live a jobb készülék, fanság ide-vagy oda (ezt állítom úgy, hogy nekem is HTC-m van), hardveresen, szoftveresen, árban egyaránt.

Ha ugyanazon az áron lenne két hasonló tudású készülék, akkor el tudom fogadni, az "amelyik neked jobban tetszik" választ, de esetünkben erről szó sincs.

Ha ugyanazon az áron vehetnél egy Porschét mint egy Ladát, nyilván nem a Zsigulit választanád.

2012. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A kérdés kettő közül melyik és én válaszoltam, hogy bármeliyk jó. Ne aggódj, mert a live se tökéletes. Már pedig van akinek nem tetszik a sony live, bocs. Akkor most mi van? Ennyi erővel vegyél egy bmw-t, mert a mercédesz nem jó. Körülbelül nekem ez jön le amit írtál. Na pláne hogy funos dolog. Különben nem védenéd a live-ot:)
2012. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Porschés példád nem volt jó, mert itt nincs milliós különbségXD A live nem kerül több 10 millió és milliós különbséggel htc-vel szemben. Rossz példát hoztál fel, de sebaj. Funok!:)
2012. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem, a kérdés, hogy melyik telefon a jobb. És a SonyEricsson jobb. Nem ugyanolyan a két készülék, erre SZÁMSZERŰ adatok vannak, akár tetszik akár nem. Funkcionális, sebességbeli, ÉRTÉKbeli különbségek vannak a két készülék között.

Ez nem Merci vagy BMW különbség, hogy kinek mi tetszik, ez tudásbeli különbség.


A Porschés példát meg nyilván sarkítva írtam, hogy egyértelmű legyen. Ennyire funkcionális analfabéta ne legyél már.

2012. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Live. És tényleg egy telefonvásárlás esetén nem a kinézet az elsődleges szempont, hanem, hogy mi van alatta.
2012. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
KÖNYÖRGÖM! FAN!
2012. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Nem, a kérdés, hogy melyik telefon a jobb."


Hát ha beledöglök se látok a kérdésben "jobb" szót. Elárulnád milyen monitorod van?

Ha bemész egy tetováló szalonba gondolom nem azt tetováltatnak rád amit más akar, mert valaki szerint ez a jobb és nem az. Másik pl. gondolom te nem veszel rózsaszín kocsit, ha te feketét akarsz. Na én úgy gondolom a kérdező se arra kíváncsi, hogy te mit szeretsz. Szerintem olyan tulajdonságokra kíváncsi amiből ő kiválaszthatja a számára legjobb telefont! Lehet neki pont legjobb lenne a htc, de valaki rábeszéli a live-ra, mert live rajongó. Persze lehet imádná ő is a live-ot, de azt majd ő dönti el. Hogyan, ha csak azt kapja-> vegyél live-ot. Na most ebből nyílván sokmindent megértett. Én úgy választottam telefont, hogy nekem megfelelőt és nem másnak megfelelőt ami azt jelenti nekem a "jobb".

2012. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!