Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android: Honnan tudhatom,...

Android: Honnan tudhatom, hogy rootolt-e készülékem? Használtan vettem, de nem tudom ROOTolt-e.

Figyelt kérdés
És ha az,hogy tudom visszavonni?Hard reset segíthet a ROOT visszavonására,és mindent gyári beállítások stb visszaállítására??Még garanciás,és úgytudom ROOT-al vesztem..jólenne ha ezt mind visszalehetne vonni,és korlátozott lenne:)
2012. márc. 19. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:

programok között keress egy olyat, hogy Superuser vagy Su, vagy SuperSU.

Ha egyik sincs, akkor lehet nem rootolt.

Persze ettől még lehet rootolt, de kicsi az esélye.

2012. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem találtam ilyen programot:)akkkor remélem nem ROOT-olt...:)esetleg csináljak egy hard resetet?az visszaállít mindent gyárira?akkor elveszik a root,és minden régi?
2012. márc. 19. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Hiába nyomsz hr-t, attól még a root megmarad.

De ha nem találsz ilyen programot, akkor nagyon csekély az esélye, hogy rootolt.

2012. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Google Play-en van alkalmazás ami ellenőrzi, hogy rootolt-e a készülék vagy sem. Vagy felteszel egy olyan alkalmazást ami rootolt telefonokon megy pl. titanium backup, root explorer, droidwall stb.
2012. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pipiiikukac válasza:
Nagyon egyszerű a megoldás: Titanium Backup a (Google Play)-ról.Ha telepíttés után,az (Áttekintés) menüben a (Root jog:) (ok) lesz, akk Root-olt a telód.
2013. okt. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Töltsd le a Root Check-et
2016. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A pegazus kémprogram a tudtod nélkül is rootolja sitty-sutty. Nemcsak az androidot, hanem az iphone-t is. Annyit kell csak tenned, hogy oknyomozó újságírásra adod a fejed valamelyik kormány fejesről, vagy elmész ellenzéki politikusnak, a kormány megcsinálja a pegazussal a telefonrootot teljesen ingyen. 😉
2021. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!