Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van androidos telefonra olyan...

Van androidos telefonra olyan program amivel letudok tiltani egy telefon számot?

Figyelt kérdés
Állandóan hívogat valaki számmal és erre kéne program, hogy ne tudjon hívni. Samsung galaxy ace -m van.
2012. márc. 19. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Play-en keres rá arra, hogy "call block", lesz egy csomó, válaszd ki azt amelyik tetszik, elvileg mind ilyesmi célú program (és a Call Blockert ismerem, ez egész jó).
2012. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen.Igaza van az előttem szólónak. Még annyival kiegészíteném, hogy úgy is probálhatsz rákeresni mint Blacklist. Tuti jó eredményt kapsz, legalábbis én ezen az úton mentem :D
2012. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 19. 21:52
 4/5 anonim válasza:

Program nélkül:

Beállítások -> Összes Hívás -> Automatikus Elutasítás -> a felsőt bepipálod, engedélyezed, aztán alatta lévő menüpontban megadod a tiltott telefonszámokat, a rejtett számot is letilthatod ;)

Ha ezekről a számokról hívnak, mindig foglaltat jelez majd nekik!

2012. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
számot hozzáadni menügomb aztán alul megjelenik a létrehoz, ott beírhatsz számot, vagy választhatsz a névjegyekből vagy a hívásnaplóból
2012. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!