Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol es hogy tudnek NOKIA N8ra...

Hol es hogy tudnek NOKIA N8ra magyar nyelvu menut letolteni? Es egyedul le tudom cserelni a teljes boritot? Hatlap tetejen, stb? Elegge utott-kopott szegenykem! 33/N

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


De ez egy teljesen legyalult szoft és ha szervizbe kell vinned,akkor fel kell tenned egy gyári szoftot.


[link]


Ez nincs legyalulva!Én ezt használom!

2012. márc. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zollerspy ***** válasza:

1. Kérdés az hogy jelenleg milyen a nyelvcsoport, ami rajta van (skandináv, szláv, Közép-Európai, stb.) - ennek függvényében többet tudnék mondani;

2. Simán le tudod cserélni (én is cseréltem már komletten és kb az egész szét és összeszerelés 10 percig tartott), van egy-két apró trükk, de youtube mindent elmagyaráz pontosan;

2012. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat azt hol tudom megnezni? Angliaban vettem,sok okos dolgot tud a telefon,csak nem ertem!
2012. márc. 20. 21:34
 4/4 zollerspy ***** válasza:

Hát, hogyha Angliában vetted nagy valószínűséggel az leggyakrabban használt pouláris európai nyelvek vannak rajta, u.m. angol,francia, olasz, spanyol, stb. Sajnos csak komplett flash-eléssel lehet rátenni a magyar nyelvet, ekkor minden gyalulva lesz a telóról.

Sztem olvasd el ezt a használati utasítást és az angol szavak nem fognak gondot okozni később.


[link]

2012. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!