Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericson xperia x10 mini...

Sony ericson xperia x10 mini pro-m van mostanába nagyon sokat használom wifi zene net gps stb és sajnos az aksiját ujjkora ota gyengének találom . Lehetne bele nagyobb kapacitásu aksit venni? Ha igen hol?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 00:06
 1/5 anonim válasza:
Igen, gyengusz. Én is erről netezek. Most is. Nekem amúgy mondták amikor vettem, hogy nagyon jó telefon és még tesztet is kerestem róla ott is nagyon dicsérték de ott ott is elmondták, hogy egyetlen igazán említésre méltó hibája, hogy sok használat mellett fél napig bírja az akksi. :( Én erre nem is gondoltam, hogy nagyobb akksit vegyek bele. De jó ötlet! De sajnos fogalmam sincs létezik-e hozzá. :(
2012. márc. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem valami biztató :/ most találtam: dyra.eu/hu/blog/utangyartott-akkumlator/utangyartott-nagykapacitasu-akkumlator-pont-mint-meseben
2012. márc. 20. 10:52
 3/5 A kérdező kommentje:
bocsi nembirtam rendesen belinkelni telorol...
2012. márc. 20. 10:53
 4/5 A kérdező kommentje:
dyra.eu/hu/blog/utangyartott-akkumlator/utangyartott-nagykapacitasu-akkumlator-pont-mint-meseben
2012. márc. 20. 10:54
 5/5 anonim válasza:

eBay-en találtok hozzá 1800mAh - 2500mAh-es aksit is.


[link]

2012. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!