Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintitek megérné lecserélni...

Szerintitek megérné lecserélni a Samsung Galaxy Ace telefonomat egy Nokia e72-re?

Figyelt kérdés
Sajnos a galaxy acemnak hamar lemerül az aksija, holott nagyon jó kis telefon.jót lehet netezni rajta skypolni, stb.Az e72-ről azt hallottam,hogy jó kis telo,igaz régebbi. lehet ilyenre kéne lecserélnem,de nem tudom jó ötlet e. ezen is netezni szeretnék napi szinten,illetve video vagy hang skypolni legalább. szerintitek?
2012. márc. 21. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lemerül az a Nokia is hamar. Az én nokiám is anno lemerült, mikor msn-eztem.. Szerintem ne cseréld el az Ace-d, mert az Ace sokkal jobb annál..
2012. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
milyen nokiád volt? e72?
2012. márc. 21. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, C6, de havernak e72-je volt. Kb ugyanaddig bírta, mint az enyém.. Szóval mind1.. Akkor sem éri meg elcserélni 1 Ace-t 1 szinte halott, s otthagyott oprendszerre..
2012. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem.de 3-4 napot csak bír akkor az aksija nem? nem tudod,hogy skypolni lehet e rajta? és milyen formában? köszi
2012. márc. 21. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:

hát.. Androidhoz képest nagyon gyenge..

Amúgy meg pár óra skype-vel le lehet meríteni simán.

A Droid jobban bírja ezt. Ha nem nyomkodod, akkor kibír 3-4 napot.. Mint minden más okosteló..

2012. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!