Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a Sony Ericsson...

Mi a különbség a Sony Ericsson Xperia mini pro és a SonyEricsson Xperia X10 Mini Pro II között?

Figyelt kérdés
Elsősorban tudás és teljesítmény szerint érdekel. Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 21. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen az az Xperia X10 Mini Pro II? Nem simán X10 mini PRO és Xperia mini PRO?


Az Xperia mini PRO gyakorlatilag mindenben jobb az üzemidőn kívül az X10 mini PRO-nál. Nagyobb kijelző, Bravia Engine képjavító technológia, nagyobb méret, ezáltal kényelmesebb qwerty gombsor, erősebb hardver (600 MHz helyett 1 GHz, Adreno 200 helyett Adreno 205), jobb kamera (3D panoráma, képstabilizátor, állítható sok minden, szemben az X10 mini PRO-val), jobb videofelvétel (HD felbontás, nagyon jó, sztereó hang, folyamatos autófókusz), xLoud (hangerőt növeli meg). Ja és nem utolsósorban jön rá az ICS (Android 4.0) frissítés április vége felé.

2012. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

SonyEricsson Xperia X10 Mini Pro II

más néven

Sony Ericsson XPERIA X10 mini pro2

Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro II

Sony Ericsson Xperia mini pro


akkor végül is de. Köszönöm a választ!

2012. márc. 21. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
De várjál, nem értem, a kettőnek semmi köze egymáshoz. Az X10 mini PRO az X10 mini PRO, az Xperia mini PRO pedig SK17i. Nem pedig Xperia X10 mini PRO II. :D
2012. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát én sem tudom, csak egy telefonos oldalon nézegettem, és nem értettem, mire a megkülönböztetés
2012. márc. 21. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt a hozzáértő mindenüket... :Đ


Egyébként X10 mini PRO teszt: [link]


És Xperia mini PRO teszt: [link]

2012. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Ezeket akkor végigolvasom újra, és összehasonlítom.

Amúgy nem értem, minek ez a megzavaró név az Xperia mini pro -nak...

2012. márc. 21. 16:48
 7/7 Beviz Elek ***** válasza:

Az xperia mini pro mindenben jobb az x10 mini pro-nál.

A x10 mini pro-t majdnem fellehet húzni a gyári mini pro szintjére, de az új mini pro-t is lehet tuningolni.

Az x10 mini pro-mban is van: xloud, bravia engine, dualtouch, print screen, sd-re telepítés, wifi hotspot (2.3.7), és hamarosan felteszem a ICS-t is kipróbálni.

2012. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!