Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » AZ Arc tud annyival többet a...

AZ Arc tud annyival többet a Neotól, mint amennyivel drágább?

Figyelt kérdés
Annyival jobb?
2012. márc. 21. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Arc-nak 4,2-es kijelzője van, a Neo meg 264 ppi pixelsűrűségű. Ezeken kívül nem sok eltérés.
2012. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Éa akkor te/maga melyiket vennéd?
2012. márc. 21. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az Arc-ra szavazok, egyszerűen a formája és képernyőméret.
2012. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hali! Havernak Arc van, az apjának meg Neo...az Arc szebb meg ahogy elöttem is írta az ember a kj.! DE azt meg kell hagyni hogy az Arc-nak recseg a hátlapja ha erősebben fogod, mig a Neonál NEM! Meg (elvileg) a Neonak jobb az anyagösszeállítása.
2012. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tahát ha jól értelmezem,akkora az Arcnál csak az anyaghasználatba,összeszerelésébe lehet belekötni,de egyépként egy tökéletesen működő tetszetős telefon?!
2012. márc. 21. 22:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen szép darab az Arc, de rosszul a Neo-val se járnál. Mindkét telefon elég korrekt áron van, kábé annyit kérnek értük mint amennyit érnek. Szemben a Samsunggal...
2012. márc. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ém neot venném olcsóbb de nem rosszabb sokkal osztálytársamnak arcja van de szép de ne jön be hogy az egész ropogós müanyag illetve szerintem már túl nagy mobilnak persze ez csak az én véleményem
2012. márc. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!