Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen módok vannak telefon...

Milyen módok vannak telefon függetlenítésére?

Figyelt kérdés
Van egy sony ericsson live telefonom, jövöhéten megyek külföldre és szeretném kint használni. Gondoltam függetlenítem csak hát azt mondták, hogy nem biztos hogy fog sikerülni, mert még friss telefon. Milyen megoldás van még? Olvastam ezt a turbo sim valamit..ez mennyire megbizható?
2012. márc. 21. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A vaterán vegyél "kártyafüggetlenítő kártyát" Én évek óta használom. kb 1000.- ft. A sim alá kell rakni, és a telcsi olyan lesz, mint a sim, amit beleteszel! Ha kiveszed a telóból megint olyan lesz, mint ahogy megvetted. Nem kell belepiszkálnod, nem vész el a jótállásod.
2012. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

El nem rontja a telefonod ha emiatt aggódsz.

Belerakod és vagy elfogadja a simet, vagy nem.

Ez a két lehetőség.

2012. márc. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!