Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom visszaállítani?

Hogy tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés
Hogy tudom "visszavonni" az alkalmazást ha már megvettem és azt irja ki, hogy purchased de nem tudja feltelepíteni, és olyan állapotba akarom visszaállítani, mintha meg sem vettem volna?
2012. márc. 22. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen alkalmazás és honnan vetted?
2012. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy van, hogy nem vettem, hanem letöltöttem egy fourhshared nevezetű oldalról ahova akik megveszik feltöltik és ingyen le lehet tölteni, és feltettem, viszont érzékelte hogy nem eredetibe vettem megés mindig kilép belőle. Amikor felmegyek androidra ott már az van irva hogy ppurchased és hogy ott a gomb install, de amikor megnyomom az a gombot azt irja hogy cant be installed becaouse you didnt purchased it yet. Pedig az van irja hogy purchased


nah szóval azt akarom, hogy visszavonom valahogyan ezt az egészet és renesen megveszem kemény 400 forintért. amugy az app neve procapture és fényképező

2012. márc. 22. 23:01
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsi hogy összevissza irtam és kicsit érthetetlenül de a lényeg az, hogy vissza akarom valahogy csinálni olyanra mintha hozzá sem nyúltam volna
2012. márc. 22. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!