Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?...

Milyen okostelefont vegyek? Max 40000 Ft-ért?

Figyelt kérdés
Már nagyon sokat megnéztem de tanácstalan vagyok. Ti melyiket ajánljátok? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2012. márc. 23. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a zene a cél, akkor Sony Ericsson Live with Walkman, annak nagyon jól szól a hangszórója, ha viszont téged nem nagyon érdekel az android meg ezek, akkor egy NOKIA 500-at ajánlok neked. Szépen szól, de azért néha-néha fagy
2012. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
SE Live
2012. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

zenehallgatásra én inkább nokia 5800-t ajánlanék(nekem is olyan van jelenleg), hangszórói szépen szólnak és a zenelejátszója is rendben van, telefonálni jól lehet vele.

általános használatra sony ericsson xperia x8-at, vagy htc wildfireS-t ajánlom

2012. márc. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Live with Walkman vagy Xperia Mini, mint ahogy fentebb írták :) az x8 már kicsit elavult, és a wildfire s-t sem ajánlom, mert nem olyan jó a processzora. Ha android akkor Live vagy Mini, ha nagyon Symbian kell akkor Nokia 500, mivel kapott Belle frissítést. Sok sikert a választáshoz! :)
2012. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom az Xperia Mini-t
2012. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem SE Xperia Mini-t fogok venni.
2012. márc. 25. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!