Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért kéri mindig az előző...

Mért kéri mindig az előző google-fiókom jelszavát?

Figyelt kérdés
Mikor megkaptam a telefonom és fel akartam menni marketre kiírta, hogy csináljak google fiókot. Meg is csináltam, de időközben elfelejtettem a jelszavát, és most, hogy valamelyik nap kivettem a sim kártyát, nem volt autómatikusan beírva. Csináltam egy másik fiókot, be is jelenkeztem, de csak a régi jelszavat kéri, és írja, hogy avval jelentkezzek be. Ezt valahol át kell állítani, vagy törölni a régit?
2012. márc. 24. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit legelőször adtál meg fiókot, az az alapértelmezett fiók. Azt csak úgy tudod törölni ha csinálsz egy gyári visszaállítást.
2012. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor minden törlődik a telefonról, nem? Mért nincs olyan lehetőség, hogy másikat állítunk alapértelmezettnek?
2012. márc. 24. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:

De akkor minden törlődik a telefonról, nem?


Igen, minden törlődik.


Mért nincs olyan lehetőség, hogy másikat állítunk alapértelmezettnek?


Na az egy jó kérdés. Rootolt telefonoknál viszont van lehetőség simán, visszaállítás nélkül törölni a fiókokat és megadni egy újat.

2012. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen. De akkor ugye az nem baj, ha a másik fiókot használom, csak annyi, hogy mindig kiírogatja, hogy lépjek a másikba? Arra gondoltam, hogy próbálkozok még kitalálni a jelszót, mert végülis hasonlókat csinálok mindenhova.
2012. márc. 25. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!