Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3 colos kijelzőn mennyire...

3 colos kijelzőn mennyire élvezhetőek a játékok, filmek?

Figyelt kérdés
Eddig samsung galaxy ace-m volt de nem nagyon jött be és kb vásárlást követően fél évvel el is adtam és most sony ericsson xperia mini pro-t vettem aminek ugye 3 colos a kijelzője. Ezen a 3 colos kijelezőn mennyire élvezhetőek a videók,játékok?Egyáltalán megérte erre lecserélni a samsung galaxy ace-t?

2012. márc. 24. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem semennyire. De mindenképp sokkal jobb teló, uh jól döntöttél h lecserélted. Mondjuk én ezt úgy mondom, hogy hozzávagyok szokva a 4,3 inchez
2012. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nekem a 4,3 colos túl nagy, kb 1 hétig lenne egy olyan nálam jó mert ahogy ismerem magam betörném a kijelzőjét :S
2012. márc. 24. 19:53
 3/14 anonim ***** válasza:
Nos ace mindenképpen érdemes elcserélni nekem a 4.3 túl nagy a 3 meg kicsi szerintem 3-4 között van vhol a megfelelő
2012. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kinek mi...


Én 190 centi vagyok, tehát a 4,3 hüvelyk alatti kijelzők nekem kicsik

2012. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én már kaptam a vodától egy vodafone 858 Smart cseretelefont amíg az ace-t javították és hát mitmondjak annál az ace is sokkal jobb volt viszont a 2,8 colos kijelzője annyira nem volt számomra zavaró és a mini pro meg 3 colos szóval nem tudom, majd kiderül ha megjön de szerintem jó lesz nekem a mini pro hiszen hardveresen jónak mondható.
2012. márc. 24. 20:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Fú 2,8-ast én kezelni se tudnék sztem a nagy kezeimmel :D Lassan a 4,3-ast is kezdem kicsinek érezni :D
2012. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én amikor a samsung galaxy note-ot tartottam a kezembe akkor azt sem tudtam hogy most az mi, egy tablet vagy telefon. Viszont itthon vagy egy samsung galaxy tab 8.9-em ami azért kielégiti az én szórakozásomat ha mégis kicsi lenne nagyon az a 3 col
2012. márc. 24. 20:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Note nekem nem lenne rossz. Az lenne az ideális kijelző méret.
2012. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem is kicsi a 4.3" de nem tudom miért.. :D

Előtte nagynak látszott, de mostmár nem tudnék elképzelni kisebb készüléket a kezemben! :D

2012. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem elég kicsi kezem van, és én a 3,2"-n jól elvagyok :D De igen, attól függ mekkora a kezed. Én is Mini Prot akartam venni, de a nagy Live With Walkman leárazás (T-Mobile webshop) miatt azt vettem, és nekem pont ideális.
2012. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!