Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem érzékeli a gép a...

Miért nem érzékeli a gép a telefont?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Samsung Galaxy Minit, de sajnos hiába próbálom csatlakoztatni a géphez az USB-vel, sehogy sem érzékeli.. Le kell tölteni hozzá egy programot, vagy mi? Lécci kérlek segítsetek!!! A kiest ne mondjátok mert tudom, hogy nemjó..
2012. márc. 24. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem adtak vele esetleg egy cd-t vagy vmit amivel fel lehet a szoftvert tenni a gépre.Ha igen azt használd ha nem akkor a netről töltsd le a samsung drivert.
2012. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A beállításokban állítsd át adattárolási módra.
2012. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a legegyszerübb mód amikor rákötöd a gépre ott a fenti sávba(telefonon) megjelenik ugye az usb jele lehúzod és ott irja hogy csatlakoztattad belépsz látod az androidos figurát alatta vmi lehetőséggel pontosan nem tudom mi rányomsz aztán oké és látni fogja
2012. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Idő közben már rájöttem, és próbáltam csatlakoztatni, láttam az androidos figurát, de amikor rámegyek h csatlakoztatás, tölt két másodpercet és visszaugrik.. :// Am nem adtak hozzá cdt.. :((
2012. márc. 24. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:

A Samsung oldalárol töltsd le a Kies programot, és telepítsd.

[link]

Ez majd felrakja a teló drivereit, és utána már felismeri a sz.gép.

2012. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!