Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nokia n8 gpu-jához képest a...

A nokia n8 gpu-jához képest a nokia 700 gpu-ja mit tud?

Figyelt kérdés

nem muszály pont a nokia 700-asnak lennie, mert ha jól tudom, akkor az összes 1gHz-s processzorú bellés nokia ugyan olyat kapott.

a játék közbeni teljesítmény érdekel a legjobban,mert szeretek telefonon játszani

a válaszokat előre is köszönöm


2012. márc. 25. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hardveresen mindkettő hulladék (a szoftverről nem is beszélve), szóval mondhatni egyik sem sokkal jobb.
2012. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 alatttomosnyul válasza:
64%

köszönjük szépen az android fanos hozzászólást te gyökér.


A kérdésre válaszolva, google a barátod, biztosan találsz tesztet összehasonlítást ha jól keresel rá.

2012. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első generációs Symbian^3-as mobilokban a Broadcom BCM2727 típusú GPU van, míg a második generációs készülékekben már az újabb BCM2763 van. A videomemória a négyszeresére nőtt (32MB -> 128 MB) és a Nokia szerint a grafikus teljesítmény is négyszer jobb.
2012. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

#2


Mi is köszönjük a hozzászólásod, elfogult Nokia fanboy.

Egyáltalán nem vagyok Android fanboy, nincs bajom se az Androiddal, se a WP7-tel, se az iOS-sel, de a Symbian akkor is hulladék.

Oké, a Belle már 1 fokkal jobb, kevésbé akadozik, valamivel többet tud, de akkor is ki az a hülye, aki ért hozzá és direkt olyat venne?

Nem lenne annyira rossz OS, de a konkurencia ezerszer jobb.


Hardveresen meg egyértelműen szar mindkettő, aki ezt nem ismeri be az csak magát járatja le.

2012. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem volt n8-am belle-el, és nem hogy kevésbé...egyáltalán nem akadozott. a másik meg "aki ért hozzá nem olyat vesz"..és ki ért hozzá? nyilván aki androidos telefont vesz, az mind fejlesztő/programozó...mert ameddig csak feltöri valaki a telefont, meg alkalmazásokat felrak rá, addig mind2 teló annyit tud...máshogy fogalmazzunk: symbian-ra gyengébb az alkalmazások minősége, így már igaz.
2012. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ok, nem akadozik, de mondjuk kisebb is a gépigénye a Symbian-nak, kevesebb az ilyen-olyan animáció.


Azt meg nem tudom mire írtam, hogy "aki ért hozzá....", de pl. aki csak annyit tud, hogy mekkora a különbség ARM11 és ARMv7 között, az már nem vesz Nokia-t (legalábbis nem Symbianosat).

2012. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6:

Nekem informatikusként számít, hogy milyen rendszer fut a mobilomon, ezért választottam Symbianos készüléket még pár éve és a következő is Symbianos lesz majd, mert tudom, hogy mi van a "motorháztető" alatt. Az ARM11 meg lehet hogy papíron már egy kicsit elavult, de azért azt nem elhanyagolható tény, hogy a teljesítmény, áramfogyasztás hányadosa jobb, mint a legtöbb Cortex processzornak. Egy jó GPU-val megtámogatva simán versenyképes az ARM11 architektúra ma is.

2012. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

a 3.(13:35) válaszolónak köszönöm a válaszát

a 7. válaszolóval meg egyetértek. világi életemben csak nokiám volt eddig nem csalódtam benne se a symbianban, sőt nagy csodálkozásomra egy kis utánanézéssel tudtam quake2-t játszani az 5800-on.

inkább már az a kérdésem, hogy első vagy második generációs s^3-as telefont vegyek(androidosok kíméljenek, mert én nem igazodom ki azon a zöld kukaroboton)?

2012. márc. 25. 21:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdésben ki lett emelve, hogy fontos szempont a játékélmény, így szerintem egyértelműen a második generációból(603, 700, 701) érdemes választani.
2012. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ARM11 persze, versenyképes, csak épp a Dreamcast meg Gameboy Color-ral versenyzik.

De mindegy, ha neked tényleg bejön a Symbian, akkor bejön, csak aztán nehogy megbánd.

2012. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!