Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítsam vissza a...

Hogyan állítsam vissza a telót, hogy a belső memora mentsen? Gari erre is vonatkozik? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lg p970-es telóm, vírusos lett a 8gigás sd kártyám, valszeg android market miatt, a teló garija erre is vonatkozik? Kivettem az sd kártyát, így minden működik rendesen, kivéve, hogy a teló nem semmit letölteni, se zenét, játékot, FÉNYKÉPEZNI SEM TUDOK, mert azt írja ki, hogy kell az sd kártya... Hogy tudom visszaállítani, hogy a belső memora mentse a képeket?
2012. márc. 25. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
leginkább sehogy. nem fogsz tudni a belső memóriára rakni képeket. azzal a rendszer gazdálkodik.
2012. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De miert nem formazod le a kartyad egy PC-n?

Biztos h letorli a virosokat es teheted vissza a teloba. Ennyi.

2012. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Virust nem tudja áttenni a gépre?
2012. márc. 26. 19:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ha nem mondod nem mertem volna formáázni, de így már tökléetesen működik:)
2012. márc. 26. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen vírus?
2012. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak olvastam, hogy sok andorid játékot vírusosan töltöttek vissza, és ahogy olvastam nekemis megvolt közülük 1-2.
2012. márc. 31. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!