Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz ha leveszem a fóliát...

Kisvuk29 kérdése:

Mi lesz ha leveszem a fóliát az SE Xperia mini promról?

Figyelt kérdés
Megvan vagy 11 napja és már cseréltem rajta fóliát,de ez is karcolódik.Az érdekel,hogy Gorilla Glass-e vagy valami ilyesmi,mert tokban szoktam tartani,de nagyon féltem.

2012. márc. 25. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tokban van, ha nincs, ujj és köröm ellen kell a fólia, ha szép kijelzőt akarsz még 1 év múlva is.
2012. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

rendes fóliát vegyél rá


nekem 1 éve ugyanaz a fúlia van a telefonomon,és még elmegy,pedig én körömmel nyomkodom (5800 még azt érzékeli)

2012. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ha az új minid van és nem pedig az x10mini, akkor nyugodtan leveheted. Én decemberben vettem a Minim és alapból se volt rajta fólia, pedig Domino csomagban vettem, teljesen újonnan. Azóta sincs rajta egy karc sem. Karcálló kijelzők vannak az új Xperiakban. Jó persze nem karmolászásra van,de normál használattól nem fog karcolódni. Remélem segítettem. Üdv,Dani
2012. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm főleg az utolsó választ mert igen az új van.
2012. márc. 25. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Akkor még egyszer elmondom hogy nyugodtan leveheted!:) Dani.
2012. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,akkor neked mini vagy mini pro van?
2012. márc. 26. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Sima mini (ST15i). De ugyan az a kettő kijelző.
2012. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!