Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPod Touch 4g-nek miért...

Az iPod Touch 4g-nek miért ilyen gagyi megvilágítású a kijelzője?

Figyelt kérdés
Vagyis a betekintési szöge nem a legjobb. LCD panel van benne, ugye? Az iPhone 4/4S-é is ugyanilyen?
2012. márc. 26. 18:42
 1/7 Furjadék* ***** válasza:

Pixelmátrixos......

TFT-LCD.Nem ledes, mint a két telefoné, érthető okokból(konkurencia).Amúgy igen minőségi cucc van benne, a felbonts és a színek is szépek.Egyedül a fekete-fehér "rossz", ugye a led hiánya miatt.

2012. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Furjadék* ***** válasza:
Betekintés meg igenis jó, láttál már Galaxy Ace-t? Ugyan az a kategória árban, mégis rosszabb minőségű a kijelző.ÉS a megvilágítás is.
2012. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát.. ha oldalról nézem, akkor szinte elszíneződik. Holnap megnézem az Ace-t, mert osztálytársamnak olyanja van.
2012. márc. 26. 19:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy hogy érted azt, hogy konkurencia? Az iPodot is az Apple gyártja. Vagy most én értelmeztem rosszul a válaszod? :D
2012. márc. 26. 19:12
 5/7 Furjadék* ***** válasza:

Rosszul értlemezed.

Minek tegyen bele egy LED technológiát az iPodba, ami ZENELEJÁTSZÓ elsősorban, ill olcsó is.Csak az iPhone nak állítna ellenfelet, mert akkor a képernyő is ua. lenne, Hardwer is ua., akkor minek vegyen iPhone-t, ha iTouch al is simán elvan az ürge, meg mellé 2ftos telóval.

Remélem így érted:)

Ugyanezen okok miatt nincs benne normális kamera sem.

2012. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. De így is el lehet vele lenni, ahhoz képest, hogy hardverileg majdnem ugyanaz. :D
2012. márc. 26. 19:30
 7/7 Furjadék* ***** válasza:
Sőt, igazából telefonnak is tökéletes, iPhoneban a LED csak hab a tortán. Nekem egy évig volt meg, nagyon imádtam, de beleuntam, szóval váltottam.
2012. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!