Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 4S-ről mi a vélemény...

Az iPhone 4S-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
telefonvétel előtt állok , picit tudnátok segíteni iPhone 4S-t néztem ki magamnak és érdekelne a véleményetek/tapasztalatotok/élményetek:D

2012. márc. 27. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jelenleg a legjobb telefon főleg ha nem szereted a androidot. igaz elég drága de mondjuk ha annyira nem számít akkor nem ez a mérvadó (ugye szegények vesznek iphone) fogtam már kezembe Arc s és S2 is de nekem nem jön be az olcsó müanyag tapintása se az android. Ios 1 jól optimizált stabil os és appstore minden fent van szinte. De fölösleges ide ilyen kérdést fel tenni mert jönnek az android fanok és jönnek hogy túlárazott vegyél androidot de nem értik meg hogy nem mindekinek jön be a 4.2-4.7 kiejlző meg az android.
2012. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem szegények *
2012. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazából , külföldről hozatok ,mert találtam svájcban iphone 4s 16gb-ot 72000ft-ért és van benne magyar menü egy év garancia + független.:D
2012. márc. 27. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell. 30ezer kis telóm van, telefonálni meg smsre pont jó, nem nagy eresztés LG, de nem vagánykodni kell. Soha nem volt semmi baja, vigyázok rá. Ennyit a drága telefonokról.

Amúgy meg ha tetszik az iphone és van rá kess, vegyed.

2012. márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Épp tervezek egyet venni, csak még nem szántam rá magam. Amúgy nagyon bejön maga a telefon! :D
2012. márc. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!