Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jól választottam Samsung 5830...

Jól választottam Samsung 5830 Galaxy Ace-t, LG P690 és LG P350 Optimus Me közül?

Figyelt kérdés

Mivel az eddigi Samsung Jet os je eléggé használhatatlan ezért szinte csak a fényképezojenek vettem hasznát


Szamit a fényképezo es ezek kozul ennek volt aszem a legtobb MGPIX es szin a telefonban.


Lehet majd 2,3 androidot tenni rá?


2012. márc. 27. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ace árából sokkal jobb telefonokat is lehet venni. ráadásul már most elavult a procija szóval fél év múlva vehetsz újat ha komolyabb játékokat/programokat is akarsz használni
2012. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem feltoltokartyassan veszem hanem havi szamla jon...akkorse eri meg? 1€ t kell erte adni mind a haromért. Majd ket evig fizetet a havi osszeget amit telefonalsz.
2012. márc. 27. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

2 év hűséggel egy már elavultnak számító telefont?


Hát te tudod...

2012. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jo elhiszem....de apum vehet ki telefont...neki nem fog kelleni ilyen erintos telefon..szoval vesz ki egyet amire kell 1€ hozzafizetni...es ennyi.


Azert kerdezem a harom kozul melyik volt a jobb?

2012. márc. 27. 20:17
 5/5 segítőmen ***** válasza:
A Net...szerintem
2012. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!