Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legmegfelelőbb...

Melyik a legmegfelelőbb telefon egy mai fiatal számára?

Figyelt kérdés

amit legfőképpen zenehallgatásra, internetezésre ( nem 0.facebook ), napi 1-2 óra telefonálásra használnék.

lehet android, symbian, bada, bármi, ami a "legmegfelelőbb"

persze, ár/érték arányban is legyen a legjobb. :)


2012. márc. 27. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
SE ray, arc. Lumia 710, Samsung wawe 3, csak egy pár a sok közül...
2012. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Se Live with Walkman,Galaxy Ace(tudom hogy a Live a legjobb de a válaszoló kedvéért még írok)SE xperia mini illetve mini pro,Samsung Galaxy termék családból a Mini,Y,Gio (az Ace is ebbe van nah m1 :D )

Esetleg az Se X8 de az már szerintem ki fogyott meg amúgy is nem volt valami jó...

Alcatel One Touch

Ennyit tudtam hirtelen felsorolni,de a Se Live a legjobb mindközül ár/érték arányban is meg aztán jön az xperia mini és mini pro.

2012. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha eleg vastag vagy akk. lehet az Iphone 4G/S Samsung Galaxy SII Viszont ha olcson vasarolnal akk. SE Xperia X10 mini vagy Samsung S5230
2012. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
x10 minit újonnan nem vennék, minimum egy xperia minit de leginkább se live, samsung olcsó kategóriát elfelejteni
2012. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha legolcsóbban akarsz egy jó telefont:

SE Live 36k, Xperia Mini 40k


Ha olcsóbban akarsz egy nagyobb kijelzős telefont:

Xperia Neo, Arc, Motorola Defy olyan 50-60k körül vannak


Ennél már csak 90-100k körül vannak jobb telefonok, ott már talán nagyobb a választák, SGS, HTC Sensation, stb.

2012. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Először is , milyen árfekvésben akarod és milyen mobilszolgáltatónál ?
2012. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Legjobb választás sztem a Galaxy Ace kézből 35-től kezdődik de újjonan jobban meg éri. 3,5 inch-es kijelző SE Livenak 3,2 (előben jobban látható a különbség) 1000mhz-s procija van, az Acenak csak 800mhz-s meg a Live olcsóbb, ennyi.
2012. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ace használtan 35, live újonnan 36, és ace 800 mghz proci régebbi generáció, live 1ghz proci újabb generáció, 3.5 és 3.2 inch közt nem valami nagy a különbség, midnenképpen se live, ace-t meg kerüld el messzire
2012. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Alsó és középkategóriában bármi a mi nem Samsung és nem, HTC. Középkategóriában Sony (felsőközépben Samsung Google Nexus S) Felsőkategóriában bármi, kivéve SGS2. Felsőben leginkább HTC Sensation
2012. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kisvuk29 ***** válasza:
Csináld amit én a Vodafone-nál vettem egy SE Xperia mini pro-t és feltöltöttem pár ezerrel.Elküldtem a profi szót és van 500 megám egy hónapra.Ha nem elég elfogy újra küldöd.Facebook,Twitter...stb. mind jó a billentyűzet miatt.
2012. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!