Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szóval van egy IPhone 4s-em a...

VZoLiV kérdése:

Szóval van egy IPhone 4s-em a netről leszedtem pár játékot ezeket az Iphonon belül melyik mappába húzzam be, hogy működjön? Ha teljesen máshogy kell játékokat felrakná akkor az kérem ossza meg (JailBrake nem érdekel)

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak Jailbrake-el tudod felrakni rá a netről leszedett játékokat.
2012. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"JailBrake nem érdekel"


Akkor felejtős a történet

2012. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szedd le rendesen. 230 soksok óra szórakozásért sok? én sem szoktam gyakran vásárolgatni, de az angry birdsok, meg még 2-3 game igenis akár 2x ennyit is megér sőt! mit kapsz ma 230ért? harmad doboz cigit pl :)
2012. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És hogyan és honnan tudom leszedni pénzért a telefonon belül? az appstoreban csak pár olyan játék van amik alapból rajta voltak.
2012. márc. 29. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az hogy csak "pár olyan játék van AppStore- ban"??

Az US AppStore - ban ( ha van felhasználód) millió játék és app van ingyenesen is!!

2012. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát őm, ugye ha rámegyek arra az alkalmazásra a telefonon, hogy AppStore akkor bead nekem 7 olyan játékot ami már alapból is rajta volt és ezeket letudom ott törölni és vissza tudom telepíteni (én sem értem, hogy miért)
2012. ápr. 1. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!