Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 6303 Hiba a Kamerával...

Nokia 6303 Hiba a Kamerával és a bluetooth-al, nem lép be hanem csak beakarja tölteni után újraindul. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nem rég került hozzám egy Nokia 6303 és amikor meg akarom nyitni a kamerát akkor elkezdi tölteni majd újraindul a telefon, ugyan ezt csinálja a bluetooth-al is.Szoftver frissítést próbáltam ugyan úgy csinálj.Előre is köszönöm a válaszotokat!
2012. márc. 28. 22:12
 1/2 anonim válasza:
Mindenképp hardware hiba. Keress egy szervízt.
2012. márc. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is ugyanezt csinálta a Nokia 6303i classic, mostanában már tölteni se engedi az akkut. Elvittem több helyre, azt mondják, ez szériahiba, valami kis modul elmozdul az alaplapon, vagy letörik (esetleg elenged a forrasztás), így használhatatlanná téve az egészet. Nagyon nagy kárt érte, mert eddig kb ez volt számomra a tökéletes telefon. :(

Alaplapcserét javasoltak, de annyiból vehetnék egy másik telefont is...

2012. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!