Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Francia telefonszám, magyar...

Francia telefonszám, magyar hálózat. Mennyibe kerülhet az sms?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy, van egy jóbarátom aki kint szolgál a francia idegenlégióban és hazajött pár hétre. Nem tudunk minden nap találkozni mert én közben dolgozom, de olyankor meg írogatja sorra az sms-eket, amikre természetesen reagálok mert nagyon szeretem az illetőt, csak azon gondolkodtam, hogy majd amikor kijön a számlám akkor nem fogok-e seggre ülni a hatalmas összeg láttán.

Igazából francia a telefonszám, mert ott van csak előfizetése de itthon nyilván csak valami magyar hálózatot tud fogni. Ebben az esetben vajon mennyibe kerülhet egy sms? Már elküldtem vagy 20-25-öt ebben a pár napban, de attól félek rámegy a gatyám is...

Köszi előre is a válaszokat. Üdv: Stefi



2012. márc. 29. 10:34
 1/4 DannyZuko ***** válasza:
ha te magyar számról franciára küldesz... ezt kérdezd meg a szolgáltatódtól. csak is az ő díjszabásuk a mérvadó.
2012. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vodafone-os vagyok. azért mertem itt feltenni mert biztos van aki tudja. amúgy azt sejtem és remélem hogy mivel magyar hálózatban van ezért ugyanannyi mint bármely más sms, mert a külföldre átirányításért nem kell fizetni... de erre szerettem volna valami megerősítést...
2012. márc. 29. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:

"Igen. A külföldre irányuló SMS küldéshez semmilyen külön szolgáltatást nem kell megrendelned, az üzenetet ugyanúgy kell elküldened, mintha belföldi címzettnek továbbítanád.


A külföldre küldött SMS-ek díja rendszerint magasabb, mint a normál SMS-eké. A nemzetközi SMS díjáról tarifacsomagod leírásából tájékozódhatsz."


Forrás: Vodafone HU honlap

2012. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Istenem, de mondom hogy nem külföldre megy az sms, mivel az illető itt van Magyarországon, ebből kifolyólag a magyar T-mobil hálózatát fogja. Ezért kérdeztem hogy így ugyanannyi az sms mint ha sima T-mobilosra küldeném?
2012. ápr. 4. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!