Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini GT-S5570...

Samsung Galaxy Mini GT-S5570 telefonba hogyan kell beletenni a micro SD-kártyát?

Figyelt kérdés
Most vettem és nem tudom hogyan kell beletenni, mert nem megy bele vagy nem érzékeli. 2 gigás a kártya, hozzá adták.

2012. márc. 30. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a jó büdös fr*ncnak veszel egy ilyen komoly telefont ha még egy microSD kártyát sem tudsz beletenni?!!??


Egyébként nem értem! Ott a használati utasítás! Nem dísznek adták! Gondolom el se olvastad!

2012. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is olyan telóm van! Szal ott van oldalt (jobb oldal) egy pöcök vagy mi és rá van írva hogy microSD! Oda beleteszed úgy hogy az az aranyozott vagy csíkos oldala vagy akármilyen legyen felül! ehhez nem kell zseninek lennixDD
2012. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!