Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okos telefont szeretnék...

Okos telefont szeretnék vásárolni. Tippek?

Figyelt kérdés
Egy okostelefont szeretnék vásárolni lehetőleg T-Mobile-nál domino csomagban 100.000Ft körül. (de a 150.000Ft-ot ne haladja meg) És azt szeretném megtudni, hogy milyet érdemes vennem. Elsősorban telefonálásra, (milyen meglepő :D) zenehallgatásra, játékok letöltésére és játszására használnám. Az első 2 feladatot szinte minden telefon megtudja csinálni, de nem tudom milyen operációs rendszerű okos telefonhoz lehet letölteni a legtöbb játékot. Nem nagyon vagyok otthon ebbe a témakörbe szóval mindenféle információt szívesen fogadok. :)

2012. márc. 30. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem androidosat vegyél. Én azt mondanám hogy Samsung Galaxy S2 vagy Galaxy Tab.
2012. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

iOS-re van a legtöbb játék, viszont 1 vacak iPhone 4-t, ami nem vmi jó hardverileg, az 120-150..

De talán 4S-t is találsz 150-ért, csak gsm boltból.

Amúgy meg az S2 elég korrekt készülék. Játékok is vannak rá, elég sok, és a készülék is gyors.

2012. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
én spec soha többé nem vennék androidos gépet..3 xperiám és majd hogynem felrobbant.. nem nagyon kezeli jól a dolgokat. am a legtöb játék és app még mindig a simbienra és a bellre van, de páldául a nokia lumia 900ra azt mondják nagyon durva.. anyagilag hardverileg mindenhogy.. és 2 collal nagyob kijelözért vagy testreszabhatóbb menüért nem vennék mást. egy nokia5800 ám van perpill , megvan már 2008 óta..és még mindig nem használtam rajta ki mindent.
2012. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sony Eirccson Xperia Ray,Arc illetve Arc S.VAgy ájfóne.Esetleg Sony legújabjai az S,P,R azt hiszem de néz utánna.:D
2012. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

100e környékén HTC Sensationt vegyél.

80-90e között pedig SE Xperia Arc S t.


Yupiter

2012. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Sony Xperia S


[link]

2012. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Iphone 4 szerintem a legkényelmesebb ha nem sajnálod 200 ft alkalmazásra. én iphone 4 javaslóm mivel android nem jön be aki meg irta hogy bellre van a legtöbb játék elég nagy hülyeséget irt (ha csak nem számolja bele a gombos telefonokat is) Appstore a legnagyobb még mindig. htc sensation is jó bár nekem túl vagy nem tetszik de így is jobb mint az s2. Sok helyen szidják hogy sokszor fagy meg melegszik ugyan nekem nincs de ismerösöm is mondta már meg olvastam is.
2012. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

IPhone 4 16GB, SGS 2, Nokia Lumia 800.

Három telefon, három különböző rendszer, 3 stílus, és mind a három kritériumot teljesíti mind a három. :)

2012. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És melyik fajta operációs rendszerhez lehet a legtöbb programot, játékot letölteni ingyenesen? Az első ahogy már többen is írták az Apple, de mi a második?
2012. márc. 31. 23:23
 10/16 anonim ***** válasza:
Android nem sokkal van lemaradva az ios mögött.
2012. ápr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!