Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Tab 7. 0 Plus...

Samsung Galaxy Tab 7. 0 Plus vs Huawei MediaPad?

Figyelt kérdés
Melyiket valasztanatok es miert?Foleg jatekra , filmnezesre es netezesre kellene!Elore is kosz a valaszokat!
2012. márc. 30. 21:26
 1/3 anonim válasza:
egyértelmu hogy galaxy tab a huawei-se rossz de a samsungon gyorsabb a net tobb alkalmazás és annyi hogy ez galaxy tab az meg huawei mediapad :D és galaxyn lehet hívni...És a samsung kóreai azok a legjobbak a huawei meg kínai
2012. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem mediapadom van , a baratomank meg galaxy plusa.mindegyikkel lehet hivni.a kulombseg osszesen a kamera , es hogy a plusban vannak a samsung alap funkciok. Szinte teljesen ugyan az a ketto.arban sincs nagy kulonbseg.ja es a mediapad is koreai, nen mindegyik huawei kinai.:)
2012. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kisvuk29 ***** válasza:
Szerintem a mediapad jobb.Mitől lenne gyorsabb a net egy samsungon?Mediapadon is lehet hívni és én szerintem fürge kis gép.Ráadásul mindent tud amit kell.
2012. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!