Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230 SIM-jelszót...

Sbudget kérdése:

Samsung S5230 SIM-jelszót kér, ha SIM -kártyát cserélek. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Már 2 éve (újonan) a tulajdonomban van ez a készülék. Bekapcsolásnál ha a régi SIM-kártya van a készülékben kéri a Telefonzárat majd a Pin-kódot.. Ezeket beírom, elfogadja és indul.. Ha másik azonos szolgáltatónál lévő kártyát rakok bele, pluszban SIM-jelszót is kér. Nem tudok róla, hogy bármit is megadtam volna régebben. Mivel a Pinkód és a telefonzár egyezik ennek is kellene, mivel egy fontos számsor ez nekem. Nem szoktam sehol mást megadni. Van esetleg megoldás a problémámra, nagyon fontos és sürgős lenne... Próbáltam már néhány variációt... 1234, 0000, 00000000, 9999, 1212,stb..) Találtam a neten néhány ezekhez hasonló ötletet, de nem vált be sajnos.

2012. márc. 31. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
kartyafuggo a telefon,nem jottel ra???
2012. márc. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző nem jöttél rá hogy AZONOS szolgáltatónál lévő kártya?
2012. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azóta beszéltem a gyártókkal... Samsung....

Ők nem tudják, elmagyarázták mi is ez a Sim-jelszó (amit már tudtam) ezt ugye a készüléken lehet beállítani, hogy másik SIM kártya behelyezésénél ne működjön a készülék... Na már most, én ilyen beállítást nem eszközöltem, újonan került hozzám a készülék, üzletben személyesen vettem át:)


Márka szervízhez küldenek, beszéltem velük is, persze adjam be majd ők megoldják, de egy értelmes mondatot nem tudtak mondani mit kezdenek vele, csak adjam be....



Bárkinek bármi efféle tapasztalat, használható észrevétel?

2012. márc. 31. 22:02
 4/4 anonim válasza:
Ugyanez a problémám. Az ilyen telefon, miért kártyafügggetlen akkor?
2012. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!