Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lenne 1 Sensation jobb...

Miért lenne 1 Sensation jobb választás, mint 1 Galaxy S2?

Figyelt kérdés

A Fém miatt? Mert az mindegy, hogy mi borítsa..

A Ram is csak a fele, mint az S2-é.

A proci is qualcomm-os, az Exynos jobb nála.

Így az S2-ben jobb cuccok vannak sokkal, s ha valakinek nem tetszik az oprendszer, akkor azt cserélni lehet..

Anyaghasználatban jobb csak a Sensation, másban alatta van. Szóval, miért is rosszabb az S2 a Sensationnál?


2012. márc. 31. 08:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ki mondta hogy jobb?
2012. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Yupiter isteníti régóta..
2012. márc. 31. 08:53
 3/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Veled értek egyet, nagyon jó a megfogalmazásod!

Régóta foglalkozom ilyen készülékekkel (fejlesztem is őket), és független teszter vagyok.

Valóban, az egyetlen jó dolog a HTC esetéban, az az anyaghasználat.

Viszont egyet ne felejtsünk el, Samsung újrahasznosított anyagokból dolgozik.

2012. márc. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A kijelzője is jobb a Sensationnek (nagyobb pixelsűrűség és nem túlszaturált Super Amoled). És van akinek számít az anyaghasználat (pl én is)

Amúgy a HTC-k Sense felülete keresztben lenyeli a Touchwizt, és az összes gyári romot, olyan gyors és stabil, hogy a hardveres "lemaradása" irrevelánsá válik.

Egyébként pár hülyeség amit állítottál: a ram nem a fele (768 MB)

Oprendszert nem lehet cserélni, max gyári romot.

2012. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem azért, de miben jobb az S-LCD?

A Pixelsűrűség az mindegy, mert az S-n sem látszódik az, hogy kevesebb a pixelsűrűsége.

Ha valaki az anyaghasználat miatt képes dönteni 1 készülék sorsán, akkor Gratulálok.

Ramból lehet benne annyi, de te csak kb 500mb-t látsz belőle. Írtam már, hogy a kezelőfelületet le lehet cserélni, szóval mindegy, hogy az ADW Launcherre hasonlító Sense mennyire jobb 1 tw-nél.. Pár fórumon olvastam, hogy kb 60-100mb ram marad szabadon, ez valóban igaz lehet? Mert elég gyér. Nekem a készülékeknél a teljesítmény a fontosabb. Élvezni ugyanúgy lehet az S2-t, mint a Sensationt, csak az S2 nem annyira nehéz.

Amúgy meg az, hogy azt írtam, hogy oprendszert cserélek, még attól lehet érteni, s nem kell belekötni. Talán megsértődött a pici szíved, hogy azt írtam? Fáj? Mert akkor írok még direkt marhaságokat..

2012. márc. 31. 09:26
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sokat számít az anyag használat nem műanyagot akkarok fogni ha már veszek 1 120 ezres telefont. htc sense sokkal jobb mint a tw és stabilabb is + nem melegszik mint a s2. Amúgy a Sensation xe nél már nem jobb csak Ramba de ott se nagy eltérés van
2012. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nekem a teljesítmény a fontos. Ha veszek 1 120+os készüléket, akkor nem olyat veszek, aminél 100x jobb teljesítményű készülékek is vannak. A Lancher meg tök mind1, láttam már lefagyós Sensét is. De ez készülék függő. A TW is van ugyanolyan stabil, mint a Sense, mivel ezek csúcskészülékek. Ezen nem fagynak.. Szóval a kinézet számít inkább..
2012. márc. 31. 10:36
 8/18 anonim ***** válasza:

Kedves #6-os!

Remélhetőleg ismered a karbon tulajdonságait :)

Sokan nem tudják, hogy Samsung a műanyagjaiban is megtalálható, ezért szerepel kitűnően minden törésteszten.

Hogy ki milyen anyagot fog/lát szívesen az nem releváns :)

Én is az AM-OLED-re szavazok, a pixelsűrűség és a túlszaturáció ellenére.

Nem vagyok sem Samsung, sem HTC rajongó, mindig az általam legmegfelelőbb készüléket használom, és az most éppen a Galaxy Note. S2-ről cseréltem le, bizonyos okok miatt.

Hogy milyen a launcher számomra mindegy, ADW-t használok én is.

Nekem is a fő szempont a teljesítmény, és az am-oled.

Azóta nem használok HTC-t, amióta a qualfos processzort használják.

Szerintem HTC ingyen kapja tőlük a processzort, annyira vacak.

Ha valaki pedig meg akar cáfolni, el kel gondolkodni, hogy a nagyon teljesítmény, minőség, és nyereségorientált Apple miért a samsung processzorait alkalmazza :)

2012. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Htc sensationt vegyél jobb mint a galaxy sztem

de ha van pénzed akkor ink Htc sensation XE-t vegyél v One X-t v S-t...

(nekem miota samsung wave s8500 van nem bízok a samsungba..)

2012. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mond már meg mitől olyan szar a qualcomm...
2012. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!