Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok külső (datás sok...

Hogy tudok külső (datás sok MB-os) játékot feltenni az androidos telefonomra?

Figyelt kérdés
elvileg be kell tennem az android/data mappába, de nekem egy ilyen data pakolgatós dolog sem indul el. Mi lehet a gond? rootolni kell?
2012. márc. 31. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet arra is van megoldás, de miért erőlteted, ha nem megy.

Tedd fel az SD kártyára indítsd onnan..

Ha nem megy, akkor más baj van.

Nem írtál se telefont, se op.rendszer változatot és mégis választ vársz?

2012. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért nem írtam, mert hótt mindegy, hisz android android... am Live with walkman 2.3as androiddal nincs kirootolva, és sd kártyára tenném a fájlcsomagot
2012. márc. 31. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Most akkor mi is van?

"sd kártyára tenném a fájlcsomagot"


"elvileg be kell tennem az android/data mappába"


Amit az android/data mappába teszel, azt ROM cserekor automatikusan fel is telepíti, DE AMI INNEN TELEPÜL EL KELL HOGY FÉRJEN az erre particionált flash területen!

Ha nincs hely és általában ott nem sok hely marad, akkor szívás, tudod?

Még ugyanazon készülékek esetén sem biztos, hogy ugyanazon mennyiség áll rendelkezésre.

Ez a ROM verziótól függ, de ha Neked már az is elég, hogy Android, hát legyen...

2012. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Features OS Android OS, v2.3 (Gingerbread), planned upgrade to v4.0

Chipset Qualcomm MSM8255 Snapdragon

CPU 1 GHz Scorpion

GPU Adreno 205

Sensors Accelerometer, proximity, compass



ez pedig a leírás mit kell vele tenni, és lehet akármelyik nagyobb datás cucc, akkor sem megy. vagy rootolni kell ahhoz?

leírás:

Telepítés: a mappa tartalmát felmásolod az sd-kártyára, a "com.rockstar.gta3" mappát az sdcard/android/data mappába, az apk-t tetszőleges helyre. Az apk futtatása után már játszható is. Elméletben nem tölt le már semmit, de azért nem árt odafigyelni az adatforgalomra.

most csak szimplán kerestem egy olyan játékot amihez azt kell tenni ami érdekel engem, és ez nem működik egyik játékkal sem.

2012. márc. 31. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy csak a játékot indítsd el és ne tegyél a mappába semmit.

Hagyd, hogy wifi-n letöltse az adatokat.

2012. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
És ha a wifi megszakad? PL gta3 esetében nem tudom leszedni a 400mbot, mert megszakad a wifi....és nem tudja folytatni a letöltést mint a market....5let?
2013. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gergo2001 válasza:
meny bele abba a barmilyen adatfajlba es nezd meg h tobb vagy csak 1 dolog van a fajlban...ha csak egy van akkor .obb-bal kene vegzodjon a vege...az android mappaban csinalsz egy olyan fajlt h Obb es ha .obb-ba vegzodik akkor abba az Obb fileba kell belerakjad a filet
2014. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!