Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE skate elejtettem és...

ZTE skate elejtettem és elrepedt a képernyő. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Elejtettem ma a skate telefonomat. És az a gond hogy folyamatosan vibrál a képernyő és nem tudom kezelni. És szeretném lementeni rolla a dolgokat a számítógépre de nem találok megfelelő programot hozzá. Az sd kártyát tudom kezelni de magába a telefonba nem tudok benézni. És az a gond hogy sok szám a telefonba van. Nem mentettem le az sd kártyára. Létezik valami pc suite progi hozzá?
2012. márc. 31. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
uhh izé necces ......keresgélj angol fórumokon
2012. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd szervizbe, ott a belsejét nem fogják bántani, csak a kijelzőt cserélik. Vagy cseréld ki magadnak, úgy olcsóbb.
2012. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicserélném én magamnak. De nincs sehol sem kijelző.
2012. máj. 27. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Beírtam google-be, az első oldalon csak hasznos találat volt.

[link]

Van magyar is, ugyanannyiért.

[link]

Viszont ennyit nem ér, inkább add el alkatrésznek. (Főleg, ha a képernyő is sérült, a vibrálás nem biztató - az még egyszer ennyi.) Egy 30 ezres telefonra hülyeség 20-at költeni.

A számokhoz nem tudom, hogy tudsz hozzáférni, de letörölni biztos le tudod őket, a gyári rom visszaállításához nem kell kijelző.

2012. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!