Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Live With...

Sony Ericsson Live With Walkman - Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Megvettem e telkót kb. 1 hónapja és mostanában a képernyő magától ki/be kapcsolgat ez normális?? ha valaki tudja a probléma okát/megoldását kérem írjon!!!

előre is köszönöm!



2012. márc. 31. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen facebook stb. értesítés?
2012. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A telefon képernyője le van zárva, és csak annyit csinál hogy felvillan utána elalszik. Egymás után többször
2012. márc. 31. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen értesítések hamar eltűnnek, gyakorlatilag 1-2 másodperc.

Nézz körül a facebook stb. beállításainál.

2012. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AtyeszLL válasza:
Nekem is csinálja, ha letiltom az adatforgalmat, akkor is. Nem is tesz semmit, nem ad ki ikont, csak egyszerűen, felvillan, aztán megint elalszik. Így persze egy napig sem bírja az aksi.
2012. ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 AtyeszLL válasza:
Megvan! Ha bekapcsolod a telefont, automatikusan elindul egy valag program. Belementem a beállításokba, és leállítottam ami nem kell. Ezzel meg is szűnt a folyamatos villogás. :-)
2012. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!