Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Xperia mini prom, de...

Kisvuk29 kérdése:

Van egy Xperia mini prom, de nem tudom mire jó a moxier, hogy használjam?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy mindent le akar törölni,meg meg akarja változtatni a jelszavat a képernyőzáron.Ezt írja ki akkor amikor aktiválnám.

2012. márc. 31. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg egy kapcsolatkezelő, de, ha root néklül akarod kilőni, íme egy módszer: ha beállítottad az e-mailt, jelszavat, mindent kézi vezérlésre állítasz, kikapcsolod a szinkronizációt (ezt beállításokban turkálva megteheted), és nem fog zargatni.
2012. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én pont,hogy használni szeretném,hogy aktiváljam valamelyik e-mailem?
2012. márc. 31. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy normális kiszolgálókat állítsaz be? (bemenő, kimenő pop/imap kiszolgálók, amiket előzőleg engedélyeztél a fiókodban is) Nekem gmailen működik, de maradok a beépített gmail kliensnél...
2012. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!