Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri egy iphone...

Szerintetek megéri egy iphone 4 30ezer forintért csak mert betört a hátlapja?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha neked az kell, akkor mindenképpen megéri.
2012. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gugu Gabor ***** válasza:

A törött cuccokkal az az egy baj hogy "csak" betört ez vagy az de gondolom az nem véletlenül tört be, ki tudja az esés ütés stb során mi romolhatott vagy sérülhetett.

Ez azért nem ugyan az mintha a lenne rajta 2 karc.

2012. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 LinuxPower ***** válasza:
Nem, mert - ahogy előttem is írták - ki tudja, hogy a hátlapon kívül mi mehetett még tönkre...
2012. márc. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát igen, az is lehet, hogy wifi, gps már tönkre is ment benne, meg hát az ára alapból árulkodik erről. én 85ért vettem fél éves iphone 4-et 1 hónapja. most ha betört volna, akkoris legalább 50et elkérnének érte. szóval esztétikai hiba miatt biztos nem adják el fillérekért.
2012. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi ezeket mérlegelem, előtte tesztelésre elkérem:D
2012. ápr. 2. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!