Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Ray, vagy Neo V?...

Xperia Ray, vagy Neo V? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát a kettő szinte ugyanaz, ray kisebb és jobb a kamerája, a neo nagyobb-nagyobb képernyő-jobban kezelhető,de sztem mind1 hogy melyiket veszed.Én a Ray-t venném mert nekem jobban tetszik.
2012. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
neo v
2012. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ol!v3r ***** válasza:
Szerintem neo v a mérete miatt a kemerája meg úgy is HD, szerintem fölösleges a 8mp.A ray pedig egy TÁVKAPCSOLÓ xD a gsm online-ba is azt mondták
2012. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem pár hete van meg a Rayem és imádom :)Női kézbe teljesen jó és örülök, hogy nem az a szokásos, batár nagy telefon, amiket mostanában látni. Ha lány vagy, akkor nagyon ajánlom, ha fiú, akkor lehet, hogy tényleg kicsi lesz.
2012. ápr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Iphone
2012. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ol!v3r ***** válasza:

Már megint egy iphone fan…

Ezzel most sokat mondtál "Iphone"

1 lehet bármien iphone pl 1,2,3g,3gs,4,4s

2 ha a 4-re vagy a 4s-re gondoltál akkor a 4 az kb ugyanazt túdja (ha nem rosszabb) és kb 100000ft-al drágább a 4s az valamivel jobb de az se éri meg az árát.

Mellesleg nem volt szó iphoneról inkább a kérdésre válaszolnál (KICSIT bővebben)

2012. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tomy88trance válasza:
Szerintem vegyél inkább Samsung Galaxy S II.-t , bár régen én is sony ericsonnos voltam..
2012. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Maximálisan egyetértek a kérdéseddel. ezen vacilláltam én is, és ezt igazábol neked kell eldönteni, hogy mekkora képernyő van neked megszokva. Ha előtte volt mondjuk egy 4" telód, azután igen nehéz lesz megszokni, de viszont a ray-nak jobb a képe és erősebb fénye van mint a neonak ami nekem nagyon hiányzik a neo-mból.
2012. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6 válaszolónak.Milyen az az iPhone 1.

iPhone 2g,3g,3gs,4,4s

csak ezek vannak, egyébként nemvagyok iPhone fan de elismerem hogy jó telefon de azért lehetne kicsit olcsóbb, csakhát meg kell fizetni az apple logót is.

2012. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!