Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megváltoztatni...

Hogyan tudom megváltoztatni Sony Ericsson Xperia mini pro-n az album borítóját?

Figyelt kérdés
Bluetooth-on küldött elemeket egy maga kialakított Bluetooth albumba rakja,aminek a borítójára maga kirak egy képet,amit néznem kell,ha éppen zenét hallgatok.Ezt hogyan tudom megváltoztatni?

2012. ápr. 1. 17:26
 1/2 Ol!v3r ***** válasza:
Nekem minim van (arról írok most is) sajnos nem lehet meváltoztatni nekem pl van egy képem az egyik régi autónkól és azt a képet teszi be egy zenéhez amit bluetoothon küldtek át
2012. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)Csak nálam az volt a gond,hogy pont egy olyan képet küldtek bluetoothon,amit nem szerettem volna kapni,csak próbálgattuk,így megőrültem,hogy azt rakta ki a zene alá,ha éppen hallgattam...hiába töröltem a képet,jól megjegyezte...aztán visszaállítottam a telót gyári beállításra,anélkül,hogyb törölt volna bármit és hál'Isten eltűnt a kép...:)))
2012. ápr. 3. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!