Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell Alcatel OT-706-...

Asztalos kérdése:

Hogyan kell Alcatel OT-706- os telefonra játékot/programot telepíteni/installálni?

Figyelt kérdés

Felraktam a PC Suitet is . Sikerült a programot (.jad .jar) rátölteni a memóriakártyára, látom Windows , Pc Suite és a telefon böngészőjéből is , de elindítani (installálni) nem tudom. Csak Bluetooth küldést ajánl fel.


Hogyan tovább ? (Bármilyen alap játék megoldás érdekel)


Konfig:Alcatel OT-706 /4GB SD/Tmobile.


2012. ápr. 1. 18:06
 1/6 Phami ***** válasza:
Pc-ről nem fogod tudni telepíteni. Egész egyszerűen másold fel memóriakártyára a jar/jad fájlokat, majd a telefonod fájlkezelő alkalmazásával nyisd meg őket és telepíteni fogja a játékokat.
2012. ápr. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm , hogy foglalkozol a kérdésemmel !


Beléptem a telefon fájlkezelőjébe , megkerestem a file-t . 1.Ha nyomok rá egy OK-t akkor előhoz egy KÜLDÉS menüt és ott felajánlja a Bluetooth-ot (semmi mást).

2.Ha bal alul az opciókat választom Akkor kiad egy menüt a következő lehetőségekkel: KÜLDÉS/ÚJ LETÖLTÉSE/TÖRLÉS/ÁTNEVEZÉS/RENDEZÉS/MÁSOLÁS TELEFONRA/ÁTHELYEZÉS TELEFONRA/ÖSSZES TÖRLÉSE/MAPPA LÉTREHOZÁSA/MEMÓRIAKÁRTYA.

Sehol egy install vagy telepítés!?

Ezért kérdezem , hogyan tovább?

2012. ápr. 3. 07:45
 3/6 Phami ***** válasza:
akkor kér letöltést, ha jad file-t teszel fel, csak a jar kiterjesztésekkel próbáld meg és tedd át telefonmemóriára, hogy onnan engedi-e esetleg.
2012. ápr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A .jar-t felmásoltam a telefonra , de ugyanaz a 2 állapot amit a fentebb leírtam , annyi különbséggel , hogy az opcióknál ... MÁSOLÁS TELEFONRA helyett MÁSOLÁS MEMÓRIAKÁRTYÁRA jelent meg.


Még egy apróság : A file most megjelent az Ismeretlen file-ok listában.


Lehet hogy nem ismeri fel a JAVA fileokat ? Kipróbáltam , ha .jpg-re kattintok a SAJÁT KÉPEK mappában azt automatikusan megjeleníti. Ha nem .jar kiterjesztést ismer akkor mit ismerhet még fel?


Esetleg JAVA-t kell installálni előtte ?

Az is megoldás ha WAP/xHTML játék lenne rajta A WAP böngésző alatt. Létezik ilyen ?



A telefon adatai ide vonatkozóan:

FEATURES CPU 104 MHz

Messaging SMS, MMS

Browser WAP 2.0/xHTML

Radio Stereo FM radio with RDS

Games Yes

GPS No

Java No

Colors Silver, Cherry red

- MP3/H.263 player

- Organizer

- Voice memo

- Predictive text input

2012. ápr. 4. 10:01
 5/6 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 11. 11:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy csak most írok.Nekem is volt 706-os.Arra elösször le kel tölteni egy javát mert anélkül nem tudsz rá rakni játékot.Mer a 706 on nincs java,se mp4 lejátszó,se wma,nemtud videózni..................
2013. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!