Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék HTC HD2-re...

Hogyan tudnék HTC HD2-re Androidot rakni/rakatni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne ezt a jailbreakelést megoldani? Ha bonyolult akkor hol tudnám megcsináltatni Debrecenben? Tudnátok biztos helyeket mondani, ahol nem vernek át és rendesen meg is csinálják?
2012. ápr. 1. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akárhol is csinálod nem biztonságos, mert nem lehet legális dolgokkal ezt megoldani.
2012. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miert lenne mar illegalis? itt le van irva a menete, angol tudas nem art hozza: [link]
2012. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért mert hivatalosan nem ez van rajta és nem is lehet hivatalosan arra frissíteni.És akár elég egy nagyon kis hiba és vége a telónak.
2012. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogom van azt csinalni a sajat telefonommal amit akarok :D Tehat a dolog nem illegalis. Hulyesegeket ne beszelj kerlek.
2012. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem rossz, nem rossz, de szerintem már nem éri meg két mag alatt vásárolni, mert innentől már beindul a biznisz, és egy év múlva olyan elavult lesz, hogy a csuda eszi meg. Android 4.0, oké, de milyen? Nem hiszem, hogy eléggé kiforrott..


Igazából 50-50, nem tudnék dönteni ebben a helyzetben. Ahogy gondolod, igazából.

2012. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ma 20:54 vagyok!

Bocsi, félreírtam!

Bocsi...

2012. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amúgy meg biztosan legális, mert az Android ingyenes, nyílt forráskódú --> babrálhatod.

A te telefonoddal meg azt csinálsz, amit akarsz...

2012. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de egyenlőre jó ez a teló, mondjuk lehet nemsokára veszek másikat, de addig is elegem van a windowsból. ha meg beválna, akkor meg lehet halasztanám kicsit a telefonvásárlást. amúgy hol lehetne megcsináltatni, hol értenek annyira hozzá? és melyik androidot?
2012. ápr. 2. 23:02
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Megcsináltatni... jesszusom, ne legyél már ennyire fakezű. Az xda fórumokon mindent megtalálsz.

[link]

2012. ápr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

esetleg tudnátok olyan linket adni ahonnan letölthetném?

és még annyi lenne, hogy ha egyszer sikerül felrakni (vagy nem is sikerül) akkor egy hard resettel megoldhatom, vagy akkor már "dobhatom ki" mert beleégett a romba?

2012. máj. 1. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!