Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vesztek új mobilt?

Miért vesztek új mobilt?

Figyelt kérdés

Azért, mert tönkrement a régi, vagy mert szerinted már ciki?


Sokan megkérdik, miért nem veszek újat, ugyanis 7 éves a telefonom. De egyszerűen nem tetszenek az új érintőképernyősök, tök bóvlinak tűnnek.



2012. ápr. 1. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam egy időben mánia volt. Csak túl költséges, így leszoktam róla. Azóta mobilom sincs, túlélem nélküle.
2012. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint más is "maradi+, nem csak én.

N70, és N95 a két telefonom, és nem kéne semmi androidos-érintős csoda.

Telefonálni lehet, sms-t küld-fogad, elég jó kamerájuk van, ha valamit hirtelen rögzíteni kell.

2012. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert egy 7 éves telefon sok mindenre nem képes, ami egy mostaniban alapfelszereltség. Nincs internethozzáférése, nem kezel sok szöveg- és filmformátumot, rosszabb a kamerája, gyengébb a hardvere. Persze, ha csak telefonálásra, sms-re használod, akkor kielégítő egy 7 éves telefon tudása is. Ha viszont ennél többet akarsz, elsősorban kényelmi funkciók terén, akkor nehéz meglenni okosfon nélkül.

Én azért cseréltem le az akkor 6 éves telefonom (amit amúgy máig használok a mostani mellett már csak, mert sok helyen a számot lusta voltam módosítani) -, mert kijött egy, amibe azonnal beleszerettem, és, ami legalább ennyi ideig ki fog szolgálni.

2012. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor csak monokróm telóm volt, akkor színes kellett, utána bluetoothos -> bővíthető memóriás -> PDF megjelenítős és nagyképernyős -> wifis(Samsung Omnia) -> gyorsabb mint a Windows Mobile(Android)


Tehát mindig volt egy másik telefon, ami többet tudott.

2012. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 évente veszek. Tudom hülyeség, és költséges, le is akarok szokni róla, de nem megy. Majd talán most...Nem..Nem fog menni.
2012. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 2 évente veszek mert általába addigra elavul a mostani vannak már sokkal gyorsabbak /jobbak is
2012. ápr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Enyém már annyira elavult... olyan öreg hogy csak magázva merek beleszólni ... :D Nekem a szívemhez nőtt, a felvételek miatt. :D
2012. ápr. 1. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!