Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ideos x3 -as mobilomra...

Huawei Ideos x3 -as mobilomra milyen formátumban tudok videót tenni? (android 2.3.3)

Figyelt kérdés

Üdv! Az lenne a kérdésem hogy egy Huawei Ideos x3 -as mobiltelefonra milyen formátumban tudok videót tenni? (ami ehhez a telefonhoz mérten a legjobb)


Van rajta nekem VLC, és RockPlayer média lejátszó is de a rock player elvileg a legjobb és nekem semmilyen fajta videót nem játszik le. De az alap videó lejátszó sem különb.


Próbálkozásaim a következők voltak: MP4 720p és 360p |nem sikerült|

Ezt újra leszedtem hogy normál állapotú legyen és átkonvertáltam 320x480 -ba mert ez a képernyő alap felbontása |ez sem sikerült|


Van nekem egy Total Video Converter pro HD 3.71 nevezetű programom, ott próbálkoztam, de semmi.


Ez betehető a szakértelem hiányomnak és a lustaságomnak egyaránt.


Szeretném kérni ebben a segítséget, hogy miképp tudnám a telefonból kihozható legjobb minőségű videót lejátszatni vele.


Köszönöm!



/Megpróbáltam a lehető írástudásom szerinti maximumot kihozni, mert tudom, hogy sokan ilyen esetben végig sem olvassák, igazuk is van, de ha hibáztam elnézést :)/


2012. ápr. 2. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
mx video player
2012. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 Hozzászóló! Köszönöm válaszod nagyon szuper ez a lejátszó teljesen jól viszi még a 720p -s videókat is, hogy eddig nem jutott eszembe, hogy más lejátszó után nézzek :)


Még egyszer köszönöm! További jó /napot, estét/!!


Üdv! Joci.

2012. ápr. 2. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!