Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy illegális "kamerázót" lefüleltek abban a teremben, ahol moziztatok? Mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nem szándékozok ilyet tenni, pusztán érdekel a helyzet :).
2012. ápr. 2. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
elvben:kivezetik a kamerázót,de legalábbis a kameráját elkobozzák... súlyosabb esetben el tudok olyat is képzelni, hogy ilyenkor leállítják a a vetítést is...bár akkor kapásból kárpótolni kell egy csomó embert...szal ez necces...
2012. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

rendor hivasa,eljaras inditasa...

kamera/adathordozo lefoglalasa,birosag,sokszazezer forint birsag kiszabasa(jo esetben) majd annak befizetese vagy leulese...

probalkozz nyugodtan,sok sikert...

:)

2012. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, nem szándékozok hasonlót tenni, csak eszembe jutott a warez kapcsán ez a téma és gondoltam hátha van valakinek személyes tapasztalata/meglátása az ügyben.


Én is hasonlókra gondoltam, mint ti, bár arról speciel fogalmam sincs, hogy egy zsúfolt teremben hogyan tudják felvenni a filmeket... Azért a sötétben csak látszik a kamera számos ledje.

2012. ápr. 2. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!