Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a 6303-as...

Elfelejtettem a 6303-as Nokiám biztonsági kódját. Próbáltam a lenti oldalon mesterkódot generálni az IMEI szám alapján, de nem fogadja el a telóm (kódhiba). Miért?

Figyelt kérdés
[link] Php
2012. ápr. 2. 18:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Letöltöttem az NSS progit, de azzal sem sikerült. Bár ahogy nézem, egyes fórumokon, nagyon sokan vannak még mások is így ezzel. Úgyhogy jobb ha beviszem szervízbe. Csak ott meg tuti hogy szoftverfrissítéssel akarják megoldani a problémát (szinte minden hibánál ezt csinálják), aminek az a hátránya, hogy az égegyadta világon mindent állíthatok be újra.
2012. ápr. 2. 19:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell szoftverzni,de ez sl3-as bb5 telefon,nem szamolhato ki a masterkod . Ha tenyleg csak a biztonsagi kodot felejtetted el ,akkor azt a mobilszervizek adatvesztes nelkul meg tudjak csinalni viszonylag olcson,de ha felreertettem es fuggetleniteni akarod,az bizony kozelebb lesz a tizezerhez
2012. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!