Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért töltöget a telom folyama...

Miért töltöget a telom folyamatosan le?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy3... Egyszer 1 progira beállítottam az automatikus frissitést. Azota minden programot frissit és merül az akum. Már nem találom meg hogy hol lehet kiikszelni a frissitést. ( ezyszer kiikszeltem már, de akkor persze csak arra az egy progrira vonatkozott. Azota meg sincs az a gomb)
2012. ápr. 2. 21:17
 1/7 bp1985 ***** válasza:
Az Android lételeme az internet. Köss egy fix netcsomagot, és ennyi. Amúgy pedig a beállításoknál ki tudod kapcsolni a frissítéseket.
2012. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a netet és akkor nem fogja letölteni a frissítéseket.
2012. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ér annyit, hogy ne tudjak netezni... :/
2012. ápr. 2. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Beállítások-fiókok és szinkronizálás-automatikus szinkronizálás
2012. ápr. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nos Én egy ZTE Arizona típusú telefonal jártam így...ment az adatforgalom...a telefon szedte le a frissítéseket nos..1 hét alatt a számlám csak potya 600ft-al lett megterhelve...én kikapcsoltam az adatforgalmat...nem kell nekem a 0.facebook...wifin meg nyomon követek mindent amit szeretnék...én azt tanácsolom járj el te is ugyan így
2012. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zakathol ***** válasza:

Nem örökre kell letiltani az adatforgalmat...csak addig amíg nem használod.

Én kiraktam widget-be a kapcsolót, ha kell valami engedélyezem, ha befejeztem letiltom. Jóccakát...

2012. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha be van kapcsolva egy vagy több alkalmazás automatikus frissítése, akkor mindig letölti a frissítését, ha ezt kikapcsolod, akkor nem.
2012. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!