Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobil szolgáltatónál...

Melyik mobil szolgáltatónál kössek előfizetést?

Figyelt kérdés
Havonta max 2-3eFt legyen a díj, amit letudok beszélni. Továbbá részletfizetésbe lehessen kihozni egy készüléket.
2012. ápr. 3. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A Pannonnál is van ilyen csomag,de a T-nél is.... Én személy szerint a Pannont ajánlom. Legjobb csomagjuk a Limit. 90perc beszélgetés,lebeszélhető,sms-ezhető. De van az Alaptarifa nevűek is.. Azok is ilyenek,de multimédiás keret nélkül. Az Okostarifák is ilyenek de azzal tudsz böngészni is a neten ha olyan telód van/lesz.


Részletfizetés: van náluk de nem tudom pontosan..Személy szerint azt mondom nézd meg milyen szolgáltónál vannak főleg a rokonok,ismerősök akikkel beszélsz sokat.S az alapján vegyél előfizetést..A T-nél drágább a percdíj...

2012. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is e kettő között vacillálok. Vodafone-t szerintem kizárom.
2012. ápr. 3. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!