Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell fájlokat rakni...

Skynet2042 kérdése:

Hogyan kell fájlokat rakni Iphne 2-re? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy Iphone 2-söm és bármit akarok rárakni nem engedi mert valami kamera ikonja van.ezt hogyan kell esetleg átállítani?

2012. ápr. 3. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor rádugod a gépre? Csak tipp!!! De szerintem a felhasználást kell átállítanod, a legtöbb mobilban van ilyesmi, hogy választható, s akkor kijön egy menü, s arra a funkcióra böksz rá, amelyikre épp használni akarod vagy előre beállíthatod, hogy mire használod s akkor nem kérdez rá. Valszeg nálad ez van, hogy be van állítva, hogy kameraként használja a gép.

Mondom, csak tipp! Nézz szét a beállításokban.

2012. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na ja majdnem iphonera csak itunesal tudsz cuccokat tenni és csak azt amit az itunes ir !
2012. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
=) Valóban. Sorry! Tudtam, hogy az iphone-nak van egy ilyen hülyesége, de totál elfelejtettem, sosem volt iphone-om. Haver még a 4-es megjelenésénél mondta ezt nekem, s akkor végleg lemondtam róla. Eszembe juthatott volna, bocs a félrevezetésért.
2012. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!