Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor az xperia S bővithe...

Most akkor az xperia S bővithető vagy nem?

Figyelt kérdés
Mert azt olvastam hogy 16 és 32 gb lesz és nem bővíthető de a t mobile nál meg azt írja hogy 1.5 gb belső és 32gb bővíthető viszont másik webshopba megint azt irja hogy 16 gb a belső akkor most melyik az igaz?
2012. ápr. 3. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyi van benne, amennyi, nem bővíthető...
2012. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem egészen.

1 giga belső és 32 beépített háttértárként.Vagyis nincs külön memóriakártya.


Ezt olvastad már ? A Sony ma hivatalos közleményben is elismerte, hogy az épphogy piacra került, vadiúj Sony Xperia S mobilok egy kis szériája kijelző-gondokkal küzd. Néhány készülék esetében ugyanis amint negyven fok feletti hőmérséklet éri a telefont, sárgás elszíneződés jelenik meg a kijelzőn, amely el sem tűnik. A Sony arra kéri a hibás modelleket vásárolt felhasználókat, hogy mielőbb vigyék be egy Sony márkaszervizbe, ahol térítésmentesen cserélik a kijelzőt.

2012. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem bővíthető..
2012. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én is úgy tudom de a t mobile oldalán az van oda írva hogy bővithető csak azért kérdeztem
2012. ápr. 3. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem bővíthető 25GB áll rendelkezésedre amit telepakolhatsz 1,24 GB meg az appoknak
2012. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem értem nem 32gb a belső memória ?? és hogy 1.24 gb appoknak nem lenne kevés?? 1 nagyobb játék 500mb - 1gb körül van vagy azt nem arra rakja?
2012. ápr. 6. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
A Gameloftos játékokat úgy oldja meg, hogy az indító van kb 5-10mb, amit az 1,20vhány gb-hez tesz. A többi részét letölti, és az a 25gb-hez van. Amúgy azért nem pont 32gb áll rendelkezésre, mert kell valami a rendszernek is, stb..
2012. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
no 25GB amire pakolhatsz az opi elfoglal a telefonból 4GB-t + 1GB amire pakolhatod a saját cuccaidat 2GB meg az áfa :D [link]
2012. ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!