Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Modern Combat 3 Fallen...

KoviAti kérdése:

A Modern Combat 3 Fallen Nation játékban a multiplayernél nem menti el a szintemet. Most 6-os vagyok de már vagy 15-ön kéne lennem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

a másik:

tudtok mindani olyan tv alkalmazást iphone-ra amin élőben tudok nézni meccset pl.: bl vagy spanyol bajnokság? ha tudjátok hol lehet letölteni ezt iphone-ra akkor azt kilinkelnétek?



2012. ápr. 3. 22:42
 1/7 RipKoresz ***** válasza:
Honnan veszed, hogy neked 15-ösnek kéne lenned??! Magyarázd már el kérlek.
2012. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
onnan hogy ma annyit kockultam hogy felvittem 15-ös szintre, de amikor leléptem a szerverről visszadobott 6-os-ra... így... meg már a 7-es szintű másodlagos fegyvert is feloldottam (nem ma) már vagy5-ször, de sosem menti el a játék közben elért szintemet
2012. ápr. 3. 22:55
 3/7 RipKoresz ***** válasza:
Játék közben lépsz ki? megy még a meccs?
2012. ápr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem amikor vége a mapnak és kiirja h milyen fegyvereket kaptam meg van a bronz meg ezüst meg aranycsillag... ilyenkor szoktam ezek szerint nem akkor kell?
2012. ápr. 4. 07:03
 5/7 A kérdező kommentje:
jailbreakeltem a készüleket és az installous 4-ről töltöttem le. az számít?
2012. ápr. 4. 07:04
 6/7 anonim ***** válasza:

A JB nem számít, ergo semmi köze nincs hozzá.

Én is jártam már úgy sokszor. Nova2 is ilyen..

2012. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a szint helyett amit elértem csak 300xp-t ment le
2012. ápr. 4. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!