Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Internet megosztás androidra,...

Internet megosztás androidra, hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok,van egy android 2.3 ZTE készülékem.Szeretnék rajta wifi-n keresztül netezni. Sajnos routerem az nincs. Szóval lehet olyat,hogy a laptopomon lévő internet -t wifi-n keresztül hogyan kell megosztani úgy,hogy a telón is tudjak netezni. Tudom egy kicsit zavaros a kérdés,bocsi.
2012. ápr. 4. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A laptopról elvileg meg lehet osztani, de miért nem veszel egy routert? Simán megéri azt a 3-4 ezer ft-ot, hogy nem kell szórakozni vele, főleg ha nem is vagy jártas benne.
2012. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most csak elvileg vagy gyakorlatban is megoldható. Amúgy meg,hogy lennék jártas benne ha nem tudom pontosan hogyan kell. Ha meg jártas lennék benne akkor tettem volna fel kérdésnek. De azért kösz a hozzászólást.
2012. ápr. 4. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy gyakorlatban működik-e, sose próbáltam. Keress rá. De továbbra is fenntartom, hogy egy routerrel jobban jársz.
2012. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valaki megoldást??????

Routert egy mobilért nem veszek nincs értelme egy géphez minek, a netemet is csak én használom.

2012. ápr. 11. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!